יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
 

תחזוקת לוחות חשמל

חשמל הוא אחד ממקורות האנרגיה המועילים והמסוכנים כאחד, שדרושים ביצוע של תחזוקה שוטפת למערכת החשמל הכולל תחזוקה ותיקונים שונים המתבצעים על ידי מהנדס חשמל מוסמך המורשה לבצע בדיקות, תיקונים ותחזוקה שוטפת. אחזקה מונעת היא גם חלק משמירה על מערכות החשמל במבנים וכוללת חקירה של מערכות גדולות וציוד על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי. מטרת פעולה זו היא לתקן בעיות קטנות לפני שהן מחריפות. אחזקה מונעת חשובה בעיקר בבתי חרושת, מפעלים, בתי חולים ומוסדות ציבור אשר מסתמכים על מערכות אלו עבור פעילותם היומיומית.

לוח החשמל אחראי למעשה על אספקת החשמל לאזורים שונים ומאפשר שליטה או בקרה על זרימת החשמל למכשירים נבחרים או אזורים נבחרים במבנה או בבית. קיימים לוחות מורכבים וגדולים המשמשים מבני תעשייתיים או ציבוריים. תחזוקת לוחות חשמל היא טיפול מונע שמטרתו היא שמירה על בטיחות מערכת החשמל ומניעת תקלות המתרחשות לרוב באופן מפתיע, לרבות הפסקת חשמל, שיבושים עקב אירועי מזג אוויר קיצוניים ועוד.

חדש – ניקוי לוחות חשמל בקרח יבש

טיפול ותחזוקה במועדים והזמנים שנקבעו ויש בהם צורך, ימנע ממכם להזמין בעל מקצוע בעבור עבודות חשמל ובעיות כאלו ואחרונת שיכולות להופיע במידה ואין תחזוקה שוטפת.

בדיקת חשמל שנתית לעסקים

מערכות החשמל של עסקים מובדלים מבתים פרטיים בגודל והיקף הפעילות של מערכת החשמל, בצרכים השונים שהיא אמורה למלא וגם בסכנות הטמונות בתקלות שעלולות להתרחש בה. תקלה סטנדרטית בלוח חשמל עיסקי, יכולות לפגום בתקינותם של מכשירים, לרבות מחשבים, ולכן לגרור הפסדים כספיים רבים, ולכן מומלץ מאוד לבצע תחזוקה שוטפת הכוללת בדיקות חשמל שנתיות כמנע לבעיות חשמל עתידיות. 

 • תחזוקה שנתית למערכות מתח גבוה
 • סריקות תרמוגרפיות
 • בדיקות אינטגרציה
 • רישוי עסקים
 • בדיקות מהנדס (סוג 3)
 • ניקוי לוחות חשמל
 • בדיקות קרינה אלקטרומגנטית
 • טיפול תחזוקה ללוחות חשמל

מחפשים טיפול ותחזוקה שוטפת למתקני החשמל הנמצאים אצלכם? אנחנו נשמח לעזור לך במיידי ולתת לך את המענה בעבור כל הבדיקות, התכנון וליווי הפרויקטים לתחומי החשמל אותם אנו מבצעים כולל תחזוקת מתקנים למבנים גדולים וקטנים, פרטיים ומוסדות ציבוריים.

מה חשוב לדעת על תחזוקת לוחות חשמל?

בעידן המודרני של היום החשמל הוא כמעין הכוח המניע ובלעדיו בלתי אפשרי להסתדר. ניצול כוחו מלווה בצורך להבטיח את הבטיחות והאמינות של אותן מערכות חשמל, המתבססות על רכיבים שונים, המאפשרים את פעילותן. תחזוקת לוחות חשמל היא קריטית לשמירה על תקינות מערכות אלו וחשוב שתבוצע כהלכה על ידי המומחים לכך. מאחורי כל מערכת חשמל ולוח חשמל מסתתרת רשת מורכבת של מעגלים, ורק באמצעות ערנותם של מהנדסי חשמל מוסמכים ניתן לזהות ולטפל בסכנות פוטנציאליות הקשורות אליהם. החל מאמצעי מניעה ועד לתיקונים מורכבים, תפקידם של אנשי מקצוע מיומנים אלה, כחלק מתחזוקה שוטפת, הוא לאפשר את אותה הגנה נדרשת מפני תקלות חשמל.

 

מדוע תחזוקת לוחות חשמל חשובה כל כך?

לוחות חשמל משמשים כמרכז הפיקוד לחלוקת חשמל, והם האחראיים על הזרמת החשמל לחלקים שונים של המבנה, ובכל סדר גודל. חשיבותם של לוחות אלה משמעותית עוד יותר בסביבות תעשייתיות או ציבוריות, שבהן לוקחים חלק לוחות מורכבים יותר. המהות של תחזוקת לוחות חשמל טמונה בטיפול מונע שמטרתו להבטיח את הבטיחות והפונקציונליות של מערכת החשמל. תהליך זה כרוך בבדיקות יזומות, בתיקונים ובפעולות מנע למניעת שיבושים בלתי צפויים, כמו הפסקות חשמל הנובעות מתנאי מזג אוויר קשים. החשיבות של תחזוקת לוחות חשמל משתרעת מעבר לפונקציונליות בלבד. זהו אמצעי יזום שלא רק מונע תקלות בלתי צפויות אלא גם מאריך את אורך החיים והאמינות הכוללת של תשתית החשמל.

מורכבותם הרבה של לוחות החשמל מחייבת תחזוקה שוטפת כדי לשמור על תקינות מערכת החשמל כולה. תקלות, כאשר אינן מטופלות, עלולות להוביל להפסקות חשמל, או, במקרים קיצוניים, להוות סכנות בטיחותיות חמורות. בדיקות שגרתיות ואמצעי מניעה הופכים הכרחיים כדי לזהות ולתקן בעיות פוטנציאליות אלו לפני שהן מסלימות. בין אם במסגרות מגורים, מסגרות מסחריות או מסגרות תעשייתיות, לוח חשמל מתוחזק היטב מבטיח זרימה רציפה של חשמל, ובכך נמנעים שיבושים שעלולים לגרור הוצאות כספיות משמעותיות, ובעיקר לסכן את הפעילות היומיומית.

 

תחזוקת לוחות חשמל במסגרת בדיקה שנתית – מה זה כולל?

בדיקות שנתיות הכרחיות לשמירה על שלמות תפעולן ואורך חייהן של תשתיות החשמל. בדיקות מקיפות אלו מותאמות לדרישות הספציפיות של כל מערכת ולסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים במערכות חשמל מוכוונות עסקיות, אשר לרוב מורכבות הרבה יותר מאלו הלוקחות חלק במבני מגורים. המטרה העיקרית של תחזוקה שנתית היא לטפל באופן יזום בתקלות שעלולות לפגוע בפונקציונליות של מכשירים חשובים, כולל מחשבים כחלק ממשטר תחזוקה שוטף המהווה השקעה חכמה במניעת סיבוכים חשמליים עתידיים.

בדיקות שנתיות למערכות חשמל, הכוללות גם תחזוקת לוחות חשמל שוטפת, נועדו לשמור על חוסנה של המערכת. סריקות תרמוגרפיות, בדיקות אינטגרציה ובדיקות מהנדסים מדוקדקות (סוג 3) מהוות את הליבה של הערכות אלו, ומבטיחות שבעיות מזוהות ונפתרות לפני שהן מחריפות וגורמות לנזק. ניקוי לוחות חשמל, כחלק מתחזוקה זו וביצוע בדיקות קרינה אלקטרומגנטית תורמים לגישה רחבה ומקיפה יותר, השומרת על תפקודם ואמינותם של לוחות החשמל ומערכות החשמל בכלל, בסביבה העסקית. טיפול תחזוקה שוטף ושיטתי זה ממלא תפקיד מרכזי בהפחתת סיכונים ושמירה על מערכות החשמל בעסק או בארגון.

 

זקוקים לשירותי תחזוקת לוחות חשמל? מאסט היא הכתובת המתאימה


M.E.S.T הנדסה וביצוע מעמידה לרשותכם שירותי תחזוקת לוחות חשמל למתקני החשמל שברשותכם. צוות החברה ישמח לבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות והפעולות שתאפשרנה למתקנים אלה לפעול בצורה יעילה ובטוחה, כך שתוכלו לחזור במהרה לשגרה. לפרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 054-7188777. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובקשה.

  אנחנו נחזור אלייך בהקדם בשעות פעילות המשרד

  דילוג לתוכן