יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
בדיקה ואישור מהנדס חשמל
רישוי עסקים

הוצאת רישיון עסק הוא הליך מורכב הדורש מיומנות ושליטה מוחלטת בסעיפי החוק של  דיני התכנון והבנייה, יחד עם שיקולים נוספים כגון: אופי העסק ותכנון הנדסי מדויק, בכדי לעמוד בקריטריונים הנדרשים מהעירייה או גורמי חק נוספים כגון- משרד הבריאות, מכבי אש, משטרה, חברות ביטוח וכו׳. בדיקות חשמל ותכנון מערכת החשמל באמצעות מומחה יכול לחסוך כסף וזמן בהוצאת הרישיון לעסק. תכנון מערכת חשמל בצורה לא מקצועית יכולה לגרום נזק עוד טרם פתיחת העסק. 

בדיקות חשמל לחברת ביטוח ומכבי אש

חברת הביטוח ומכבי האש דורשים מכל עסק במדינת ישראל להמציא אישורים המעידים על תקינותה של מערכת החשמל בעסק, כגון: מערכת כיבוי האשר וגלאי העשן הקיימים, בדיקת פתחי האוורור של מערכת החשמל, מערכות הקירור וכדומה. את האישורים לתקינותה של המערכת יש למסור לחברת הביטוח ומכבי אש לאחר בדיקת מערכת החשמל על ידי מהנדס ובדוק חשמל מוסמך.

בדיקת החשמל על מהנדס מתבצעת אחת לשנה על ידי בודק חשמל מוסמך שברשותו הסמכות לבצע בדיקות מהסוג הנ”ל, האישור שניתן הוא תנאי הכרחי לקבלה של רישיון עסק חדש במדינת ישראל או במידת הצורך הארכת הרישיון של העסק הקיים.

 

מה כוללת בדיקות חשמל לרישוי עסקים?

  • תקינות מערכת החשמל
  • תיקון התקלות הקיימות במערכת
  • בדיקות חשמל למכבי אש
  • אישור הארכת רישיון חשמל לעסק
  • צילום תרמי לאיתור תקלות
  • בדיקות חשמל לחברת הביטוח

מחפש עזרה ברישוי חשמל לעסק? אנחנו נשמח לעזור לך במיידי ולתת לך את המענה בעבור כל הבדיקות, התכנון וליווי הפרויקט עד לקבלת הרישוי לעסק אותם אנו מבצעים למבנים גדולים וקטנים, פרטיים ומוסדות ציבוריים.

    אנחנו נחזור אלייך בהקדם בשעות פעילות המשרד

    דילוג לתוכן