יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
יריחו 17, חולון
ראשון - חמישי 07:00-17:00
 

בדיקות אינטגרציה

בדיקת אינטגרציה הינה בדיקה אשר נועדה לוודא את תפקודם של רכיבים שונים במערכת, תוך תלות קיימת זה בזה ואת ההשפעה של רכיבים מסוימים על תפקודם של אחרים. בדיקת אינטגרציה נדרשת בחוק ובתקן, בהקשר למערכות גילוי וכיבוי אש, כאשר יש לבצע את הבדיקה מדי תקופה כנדרש על פי חוק רישוי עסקים, על ידי גורם חיצוני ומוסמך תוך הנפקת דו”ח בדיקה מפורט המתאר את התנהגות החלקים השונים במערכת.

בדיקת אינטגרציה למקרה שרפה ומניעת תקלות

במקרים בהם פורצת שריפה במבנה בו ישנם מערכות לגילוי עשן וזרנוקי מים אוטומטיים עד להגעת כוחות הכיבוי, יש צורך שהמערכות יתחילו לעבוד במהירות וביעילות בשביל למנוע נזק בלתי הפיך שיכול לעלות אף בחיי אדם ולכן, בדיקת האינטגרציה אותנו אנו מבצעים ב M.E.S.T יכולה להיות בעבורך הבדיקה שתמנע את התקלות ברגע האמת כאשר יגיע הרגע בו המערכת תצטרך לעבוד במלוא עצומתה.

מה כוללת בדיקת אינטגרציה?

בדיקת האינטגרציה שונה ומשתנה בהתאם לצרכים ושאר הפרמטרים הקיימים אצלכם, אופי בדיקת חשמל ושלביה מושפעים מאופי מערכת הגילוי וכיבוי האש המותקנת במבנה.

ראשית יש להתחיל בסריקה של כל המערכות הקיימות והתאמתן, ובהמשך תגובה של מערכת המיועדת לפעולה של האחרת. חשוב לבצע בדיקות אלו ולוודא כי מעבר לתפקוד המערכות לא נוצר כל נזק עקב הפעלתן. מטרת בדיקת השילוב היא לוודא כי לא די בכך שהמערכות עובדות הן גם משיגות את ייעודן ושומרות על רמת בטיחות גבוהה במיוחד בעבור המבנה והשוהים בו.

מחפשים לבצע בדיקת אינטגרציה ללוחות ומערכות החשמל? אנחנו נשמח לעזור לך במיידי ולתת לך את המענה בעבור כל בדיקות החשמל ושירותי האינטגרציה אותם אנו מבצעים למבנים גדולים וקטנים, ציוד חשמל ומכונות, לוחות חשמל ועוד.

    אנחנו נחזור אלייך בהקדם בשעות פעילות המשרד

    דילוג לתוכן